Saada hinnapäring

Tellimuse või küsimuste korral helista (E-R): +372 5199 0022

  Aadress (kuhu toome puistematerjali) *
  Vali puistematerjal*
  Vali kogus (tonnides)*

  Puistematerjalide müük

  Sõelutud muld / haljastusmuld

  Mulla müük

  mustmuld

  Sõelutud muld on põllumuld, mis sobib hästi erinevateks aia- ja haljastustöödeks ning taimede kasvatamiseks. Sõelutud mulda võib kasutada ka aia tasandamiseks ja erinevate lohkude täitmiseks.

  Haljastusmuld on põllult kooritud ja seejärel sõelutud, nii et suure prügi (klaasikillud, kivid jm) sattumine mulda on välistatud. Haljastusmuld sobib koduaeda muru külvamiseks, kasvohoonesse, taimedele jne.

  Täiteliiv, ehitusliiv / sõelutudliiv

  Liiva müük

  liiv

  Liiva kasutatakse tasanduskihina sillutuskivide, asfaldi ja betooni all. Täiteliiva kasutatakse näiteks vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitrasside täiteks ning haljastusel teede ja platside aluse täitematerjalina.

  Ehitusliiv on hea materjal erinevateks ehitusega seotud tegevusteks, sh tsemendi ja mördi valmistamiseks, betooni täiteks, teedeehituseks, sillutiste rajamiseks jpm.

  Paekivi killustik, graniitkillustik

  Killustiku müük

  killustik

  Killustiku kasutatakse aluspinnasena asfaldi tootmisel, kõnniteede, platside ja vundamentide ehitusel ning ehituses betoonisegude valmistamisel.

  Suurema fraktsiooniga killustikku kasutatakse kohtades, kus on suurem koormus; väiksemaid fraktsioone aga rohkem kodustes tingimustes, kus pole läbivajumise ohtu. Graniitkillustik on võrreldes tavalise paekivikillustikuga vastupidavam ega tekita tolmu, mistõttu kasutatakse seda eelkõige dekoratiivse elemendina ja erinevate platside ning teeradade rajamisel.

  Munakivi, põllukivi, gabioon, truubikivi

  Maakivide müük

  maakivi

  Maakivid on erinevat liiki kivid, mis on korjatud maapinnast (põllult, väljadelt, kuivadest jõesängidest, nõlvadelt), mitte ei pärine kaevandusest.

  Maakivi on tugev, hästi kättesaadav ja paljude kasutusvõimalustega materjal.

  Maakivi kasutatakse fassaadide, suveköökide, kööginurkade, aedade, aiapostide, kaminate, tugimüüride, dekoratiivsete aiamüüride ja kiviktaimlate rajamiseks. Ümaramaid ja väiksemaid kive kasutatakse sillutuskivina (munakivitee).